příprava projektů / designPOINT


atelier pietra


architecture & interior designJsme architektonický ateliér, který své dlouholeté zkušenosti z realizací exkluzivních interiérů přenesl do produkce autorské kolekce kuchyní a mobiliáře ALTRIMENTI, určené pro širokou veřejnost a development. Poskytujeme Vám kompletní servis přípravy projektu. Kontaktní designPOINT je jediným místem, kde návrh vzniká a to proto, aby veškeré prvky v interiéru byly v souladu s koncepcí designového bydlení pro každého. Nejsme kuchyňské studio - jsme architektonický atelier. Naše poslání je tvořit krásné věci pro každého.


výroba nábytku


pietra mobili


profesionální výroba nábytku

Výroba čehokoliv je řízený proces, založený v prvním kroku na detailně zpracovaných informacích a jejich bezchybném přenosu do procesu výroby. Efektivita a kvalita produkce je následně přímo úměrná vyspělosti technologie a strojového vybavení. Řemeslo je završením úspěšného procesu.

My to víme a umíme. Máme kvalitní informační systém pro přenos dat až do výrobních automatických center, pracujících s mimořádnou přesností, rychlostí a kvalitou. Máme zkušené řemeslníky, které práce skutečně baví a kteří jsou na ni stále hrdí. Baví nás nové věci. To, co ještě nikdo neudělal, nedokázal, nezkusil. Máme k práci skutečně skvělé podmínky, takže proč to nezkusit.

Největší a nejznámější nemusí být nejlepší.

My víme co umíme.